Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2007-03-02 10:43:22 1636

Én is furcsállom, most is láttam egy tök édes fajtatiszta drótszőrü tacsit  hirdetni, meghalt a gazdája , a szivem belesajdult, olyna helyes pofácskája volt. Ha mozgáskorlátozott, akkor sokkal könnyebb lenne ellátnia mint egy bolognese-t. Szerintem előbb utóbb akadna menhelyi kis fehér is . 

 

 

A hozzászólás:
Fülöpmami Creative Commons License 2007-03-02 06:54:55 1635
aham, de az meg sem fordul a fejeben hogy megnezze par menhely weblapjat, pedig ide a rozsdas bokot hogy talalna apro bozontos kiskutyat, talan meg hofeheret is!
Előzmény:
zsuzsa Creative Commons License 2007-03-02 01:06:36 1634
Szegény rokkantnyugdijas néni még mindig az ajándékkutyát várja :-(


Bolognese hófehér kiskutyát keresek ajándékba, rokkantnyugdijas vagyok amit tudok igazolni is. A Férjem érte tudna menni, kertes házban lakom. esetleg cserébe tudnék adni nagyméretű pálmát. Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!