|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2007-03-02 06:54:55
|
1635
|
| aham, de az meg sem fordul a fejeben hogy megnezze par menhely weblapjat, pedig ide a rozsdas bokot hogy talalna apro bozontos kiskutyat, talan meg hofeheret is! |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2007-03-02 01:06:36
|
1634
|
Szegény rokkantnyugdijas néni még mindig az ajándékkutyát várja :-(
Bolognese hófehér kiskutyát keresek ajándékba, rokkantnyugdijas vagyok amit tudok igazolni is. A Férjem érte tudna menni, kertes házban lakom. esetleg cserébe tudnék adni nagyméretű pálmát. Köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|