Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
polzg Creative Commons License 2007-03-02 00:41:45 137

Sze!

 

Bocs, rekeszt akartam írni(Ezt az idézetet a fototipp.hu oldalról másoltam be):

"Egy év után sajnos a rekesz meghanikája elromlott, a javítás 15 eFt volt de utánna nem jött több probléma elő, bár 4. éve használom. Más Sigmánál is tapasztaltam a mechanika gyengeségét a Canonhoz képest. "

 

Üdv: PolzG

 

 

Előzmény:
Badmotorfinger Creative Commons License 2007-03-01 12:03:03 135
Milyen zárszerkezet?

A Sigma 70-200/2,8 egyébként kompatibilis a 30D-vel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!