|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
BuNnY
2007-03-01 16:10:33
|
4861
|
Ja, és hogy ne csak genyázzak tényleg élvezetes a film, főleg így gyors lejátszásban. Ahogy látom és emlékszem azért voltak hullámok rendesen. Tetszik, hogy van némi összhang a zene és a téma között, bár a kép váltásokat én még jobban ráidőzítettem volna a zenére (lásd M2 film), volt ahol pár tizeden múlt csak. Nekem ez így sokkal jobban bejön, hogy van eleje, vége mégsem az a katalógusszerű felosztás, mint régen. Alakulsz, mint púpos gyerek a prés alatt, bárcsak ezt mondhatnám el magamról is fotós ügyben :-/
A gyorsítást pedig tényleg próbáljátok ki! Isteni zene, peregnek az események, esküszöm ezerszer jobb úgy. Én a következő filmet így csinálnám a helyedben. |
|
Előzmény:
 |
BuNnY
2007-03-01 15:57:07
|
4860
|
Te garf, megtaláltam a megoldást a filmjeidre. Ha mediaplayer-t használsz, CTRL-SHIFT-G. Izgibb zene, pörgősebb cselekmények ... HEHE, meg ne sértődj! Amúgy nem semmi, jó messziről indítasz az elején :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|