Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
BuNnY Creative Commons License 2007-03-01 16:10:33 4861

Ja, és hogy ne csak genyázzak tényleg élvezetes a film, főleg így gyors lejátszásban. Ahogy látom és emlékszem azért voltak hullámok rendesen. Tetszik, hogy van némi összhang a zene és a téma között, bár a kép váltásokat én még jobban ráidőzítettem volna a zenére (lásd M2 film), volt ahol pár tizeden múlt csak. Nekem ez így sokkal jobban bejön, hogy van eleje, vége mégsem az a katalógusszerű felosztás, mint régen. Alakulsz, mint púpos gyerek a prés alatt, bárcsak ezt mondhatnám el magamról is fotós ügyben :-/

 

A gyorsítást pedig tényleg próbáljátok ki! Isteni zene, peregnek az események, esküszöm ezerszer jobb úgy. Én a következő filmet így csinálnám a helyedben.

Előzmény:
BuNnY Creative Commons License 2007-03-01 15:57:07 4860
Te garf, megtaláltam a megoldást a filmjeidre. Ha mediaplayer-t  használsz, CTRL-SHIFT-G. Izgibb zene, pörgősebb cselekmények ... HEHE, meg ne sértődj!
Amúgy nem semmi, jó messziről indítasz az elején :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!