Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Lebenstod Creative Commons License 2007-02-28 09:30:52 4855
Üdv. Megkérdezhetem, hogy ki (kik) a vizsgáztató főtanárok?
Előzmény:
Indira66 Creative Commons License 2007-02-26 22:27:23 4848
Sziasztok!

Lenne egy nagyon-nagy kérésem! Az Iparművészeti Egyetemre (MOME) szeretnék felvételizni fotó szakra. Kaptunk egy feladatot: Az én időm, 2007.
Ezt kell fotókban megvalósítanunk és én egy vízalatti fotózásra gondoltam, csak ehhez egy medencére lenne szükségem és mivel sajnos tél van, ezért fedett medence kellene a fényképekhez. Az lenne a kérésem, hogy ha valaki tud, akkor segítsen találni egy medencét, ahol fotózhatnék. Légyszi ne uszodát mondjatok, mert szeretnék, ruhát, anyagokat is a vízbe vinni és az uszodákban annak nem örülnének. Kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!! Jövő hét hétfőre, vagyis március 5-ig készen kéne hogy legyen, mert utána még ki is kell nyomtatnom, meg be kell paszpartuznom. Segítsetek kérlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

És még egy kérdés: Meg tudja valaki mondani, hogy honnan lehet Canon S70-eshez vízalatti tokot bérelni? Vagy Canon 30D-hez? Mert ilyen gépeim vannak.
Előre is köszönöm mindenki segítségét!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!