Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2007-03-11 20:09:08 2656
Mi az a HDR? Mire jó?
A hozzászólás:
2319 Creative Commons License 2007-02-27 23:25:08 2654
Sziasztok !
Csak azért, mert itt nincs kép feltöltve... feltöltök egyet :)
Első próbálkozásom a HDR-el ( E-500+Sigma 18-125)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!