Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mercatoris2 Creative Commons License 2007-02-27 22:04:23 4853
Hahh, micsoda vita!

Na, historiográfiai áttekintés:
a Salemes felvételt épp egy éve készítettem, amikor a Bunny tourssal voltunk merülni Hurghadán a Deep Dreamssel. Nem tudom, cicusunk mikor írta-mutatta be a saját salemes anyagát, most úgy rémlik, valami postban olvastam az elforgatásról.

Az összes többi felvétel viszont július végén-augusztus elején készült, amikor a Tengerkutató Búváegyesülettel voltam egy kifejezetten videós céllal létrejött északi roncs szafarin. Ott hárman voltunk kamerával, az egyik kollega (nem fórumolvasó) kérdezte is valamelyik roncsnál, legyen-e elforgatott, azaz a helyére billentett felvétel.

Ez természetesen nem csökkenti nagyra becsült Macskánk érdemeit:-))) A végén még be is írom a creditek közé....
Előzmény:
Garfield33 Creative Commons License 2007-02-27 20:23:57 4852

Nem elleste. Egy fél órát magyaráztam neki, mire megértette   :-)

 

Legalább az én ötletem is részt vett egy bemutatón. Ez olyan érzés, mint mikor a te computereddel mentem a Vörösre - részedről legalább az merült a családból. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!