|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
mercatoris2
2007-02-27 22:04:23
|
4853
|
Hahh, micsoda vita!
Na, historiográfiai áttekintés: a Salemes felvételt épp egy éve készítettem, amikor a Bunny tourssal voltunk merülni Hurghadán a Deep Dreamssel. Nem tudom, cicusunk mikor írta-mutatta be a saját salemes anyagát, most úgy rémlik, valami postban olvastam az elforgatásról.
Az összes többi felvétel viszont július végén-augusztus elején készült, amikor a Tengerkutató Búváegyesülettel voltam egy kifejezetten videós céllal létrejött északi roncs szafarin. Ott hárman voltunk kamerával, az egyik kollega (nem fórumolvasó) kérdezte is valamelyik roncsnál, legyen-e elforgatott, azaz a helyére billentett felvétel.
Ez természetesen nem csökkenti nagyra becsült Macskánk érdemeit:-))) A végén még be is írom a creditek közé.... |
|
Előzmény:
 |
Garfield33
2007-02-27 20:23:57
|
4852
|
Nem elleste. Egy fél órát magyaráztam neki, mire megértette :-)
Legalább az én ötletem is részt vett egy bemutatón. Ez olyan érzés, mint mikor a te computereddel mentem a Vörösre - részedről legalább az merült a családból. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|