Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kezsu Creative Commons License 2007-02-27 21:26:09 53
Igazabol csak erdeklodtem a technikai adatok utan. Nem palyazom az obira.
Canonra rendezkedtem be.

Feltunt, hogy neha a 2,8-as 300mm-es nikon optikak joval olcsobbak mint a canon hasonlo fenyereju objektivei. Ezert erdeklodtem, hogy mi a kulonbseg..

De most mar osszeallt a kep.=)



Előzmény:
-Minarik- Creative Commons License 2007-02-27 18:43:58 52
Van egy irigyed maris, ha megvan a led ra! :) A sebesseg miatt ne aggodj. Egyszer volt a gepemen. A minosegrol nem nyilatkozom. Annyira nem volt rajta, hogy alkothassak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!