|
|
|
|
 |
scarabaeus
2007-02-26 13:18:10
|
590
|
| Hm, akkor érdemes lesz a K750i-met is tesztelni ilyen szempontból... |
|
A hozzászólás:
 |
fotoblog
2007-02-26 13:10:22
|
588
|
Egy kis tesztkép az ínyenceknek.
Sonyericsson K800 + Hoya R72. (3,2 megapixel)
Kézből, a szűrő kézzel tartva az "optika" elé... :-)
Az exif szerint 1/8 sec, ISO500. Bár, eddig mindegyik próbára ezt írta.
Ezek szerint nincs sok IR cut filter a szenzor előtt. A szépia szinezet a sajátja, én csak kontrasztot raktam rá.
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|