Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2007-02-26 23:17:39 1624
amilyen az emberek gondolkodása, végül meg fogja venni valahol a kutyagyári maradékot oltás nélkül , pedig hirdetnek ehlyes kis keverékeket ingyen :-(
A hozzászólás:
arnys Creative Commons License 2007-02-25 10:21:17 1623

"Én gyerekeit egyedül nevelő anya vagyok , havi 58 E ft lakástörlesztéssel, estéimet nagyon feldobná egy legalább 100 cm képátméröjü SONY televizio, előre is köszönöm. Az édesapám érte tudna menni."

 

Várjál néhány évet, amíg megjelennek az egész falat betöltő tapétatévék, amelyeken a teljes hollywoodi filmirodalmat bármikor meg lehet nézni, akkor majd bárki szívesen odaajándékozza neked a feleslegessé vált 100 cm-s plazmatévéjét.

A kolléga meg elégedjen meg egy félszemű, csípőficamos, cukorbeteg havanese kiskutyával.

Előzmény:
zsuzsa Creative Commons License 2007-02-24 23:34:57 1622
bolognese fehér kiskutyát szeretnék ajándékba kapni, rokkantnyugdijas vagyok, 35E/hó /, sajnos megvenni nem tudom, és a minden napjaimat feldobná a nagy részt egyedül töltött időmben. Előre is hálásan megköszönöm ! A Férjem érte tud menni.



Én gyerekeit egyedül nevelő anya vagyok , havi 58 E ft lakástörlesztéssel, estéimet nagyon feldobná egy legalább 100 cm képátméröjü SONY televizio, előre is köszönöm. Az édesapám érte tudna menni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!