|
|
|
|
 |
arnys
2007-02-25 10:21:17
|
1623
|
"Én gyerekeit egyedül nevelő anya vagyok , havi 58 E ft lakástörlesztéssel, estéimet nagyon feldobná egy legalább 100 cm képátméröjü SONY televizio, előre is köszönöm. Az édesapám érte tudna menni."
Várjál néhány évet, amíg megjelennek az egész falat betöltő tapétatévék, amelyeken a teljes hollywoodi filmirodalmat bármikor meg lehet nézni, akkor majd bárki szívesen odaajándékozza neked a feleslegessé vált 100 cm-s plazmatévéjét.
A kolléga meg elégedjen meg egy félszemű, csípőficamos, cukorbeteg havanese kiskutyával. |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2007-02-24 23:34:57
|
1622
|
bolognese fehér kiskutyát szeretnék ajándékba kapni, rokkantnyugdijas vagyok, 35E/hó /, sajnos megvenni nem tudom, és a minden napjaimat feldobná a nagy részt egyedül töltött időmben. Előre is hálásan megköszönöm ! A Férjem érte tud menni.
Én gyerekeit egyedül nevelő anya vagyok , havi 58 E ft lakástörlesztéssel, estéimet nagyon feldobná egy legalább 100 cm képátméröjü SONY televizio, előre is köszönöm. Az édesapám érte tudna menni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|