|
|
|
|
 |
toth-abri
2007-02-25 13:03:54
|
2653
|
| A Nikkormat az egyik régi Nikon SLR. Igen, az objektíveimet mind tudom használni vele átalakító nélkül. A fénymérésre kell még rájönni, mert egy kicsit trüközni kell, de működik. Sajnos még nem próbáltam, de a jövő héten veszek FF filmet. |
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2007-02-24 08:40:25
|
2651
|
| Milyen az a Nikkormat? Milyen a tipusa? Próbáltad már? Az többi obidat tudod használni vele (valami átalakítóval)? |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2007-02-19 22:12:13
|
2637
|
Gratulálunk! És szurkolunk, hogy minél hamarabb meglegyen!
Én meg közben beszereztem egy kb. 30 éves, de jó állapotban lévő filmes Nikkormat-ot. Volt hozzá egy 55mm-es, f/3.5-ös (1/1-es leképezést tudó) makro objektív is, de azt egy picit át kell alakítani, hogy a D200-on működjön. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|