Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2007-02-25 13:03:54 2653
A Nikkormat az egyik régi Nikon SLR. Igen, az objektíveimet mind tudom használni vele átalakító nélkül. A fénymérésre kell még rájönni, mert egy kicsit trüközni kell, de működik. Sajnos még nem próbáltam, de a jövő héten veszek FF filmet.
A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2007-02-24 08:40:25 2651
Milyen az a Nikkormat? Milyen a tipusa? Próbáltad már? Az többi obidat tudod használni vele (valami átalakítóval)?
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2007-02-19 22:12:13 2637

Gratulálunk! És szurkolunk, hogy minél hamarabb meglegyen!

 

Én meg közben beszereztem egy kb. 30 éves, de jó állapotban lévő filmes Nikkormat-ot. Volt hozzá egy 55mm-es, f/3.5-ös (1/1-es leképezést tudó) makro objektív is, de azt egy picit át kell alakítani, hogy a D200-on működjön.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!