|
|
|
|
 |
madgie
2007-02-24 09:00:15
|
2652
|
| Tegyük hozzá, hogy az a piezo-s szenzorpuceva negyedolyan jó sincs, mint a SSWF... |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2007-02-23 18:42:37
|
2650
|
| S5-öt én is meglesném..:) Azon nevetgéltünk egy e-1 tulajjal ma reggel, hogy néhány kanyon fan mennyire fikázta az élőképet az e-330-ban. Azt mondták, hogy ez a funkció csak amatőröknek való. Hááát.. Most a csúcsgépben van, a ccd pormentesítővel együtt. Kiváncsi leszek az e-3-ra:) Az asszony már fel van készítve.... |
|
Előzmény:
 |
madgie
2007-02-23 17:49:13
|
2646
|
F*sza gép. De ha nyerek a lottón, max Roboter kap olyat (ha már gépet ígértem neki) :)))
Nekem jó lesz a Fuji S5 Pro mindenféle nikkor nyalánkságokkal az E1 mellé ;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|