Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2007-02-23 17:56:47 2649
Áááá, nem ismerem őket. Less mán át az 1D MIII topicba, tegnap már Ps-eztem őket :)))
A hozzászólás:
vlevi Creative Commons License 2007-02-23 17:54:47 2647
Pár kép.

http://web.canon.jp/Imaging/eos1dm3/eos1dm3_sample-e.html

Előzmény:
madgie Creative Commons License 2007-02-23 17:49:13 2646

F*sza gép. De ha nyerek a lottón, max Roboter kap olyat (ha már gépet ígértem neki) :)))

Nekem jó lesz a Fuji S5 Pro mindenféle nikkor nyalánkságokkal az E1 mellé ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!