Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2007-02-23 18:42:37 2650
S5-öt én is meglesném..:) Azon nevetgéltünk egy e-1 tulajjal ma reggel, hogy néhány kanyon fan mennyire fikázta az élőképet az e-330-ban. Azt mondták, hogy ez a funkció csak amatőröknek való. Hááát.. Most a csúcsgépben van, a ccd pormentesítővel együtt. Kiváncsi leszek az e-3-ra:) Az asszony már fel van készítve....
vlevi Creative Commons License 2007-02-23 17:54:47 2647
Pár kép.

http://web.canon.jp/Imaging/eos1dm3/eos1dm3_sample-e.html

A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2007-02-23 17:49:13 2646

F*sza gép. De ha nyerek a lottón, max Roboter kap olyat (ha már gépet ígértem neki) :)))

Nekem jó lesz a Fuji S5 Pro mindenféle nikkor nyalánkságokkal az E1 mellé ;)

Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2007-02-23 09:11:23 2643
Mit szóltok az új Canonhoz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!