Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tiwald Creative Commons License 2007-02-23 14:40:04 4847

Szia Garfield!!

Szerintem sokan megnézték Csak nem akarnak össze-vissza dicséni.

Tényleg nagyon jó.És a stábnak is gratula(menegger,operatőr,világositó,ZENEI rendező,vágó stb.A szereplő válogatás profi.

Összegezve PROFI meló.És máskor is rakj fel filmeket.(amásik topic-ban fenyegetődztél)

Előzmény:
Garfield33 Creative Commons License 2007-02-21 21:29:11 4842

Mivel itt vizuálisan kiművelt (mondhatni: vájtszemű) búvártársak olvasgatnak, ezért félve bár, de a többség igénytelenségében reménykedve feltettem egy kis összefoglalót a Deadalus-túránkról. (Tudom, most majd megint megkapom, miért nem filmet csináltam, de majd annak is eljő az ideje - ha majd nekem is eljő az a megfelelő mennyiségű szabadidő).

 

 

               http://www.stefi.hu/Cassio2006.wmv

 

 

Na meg a DVD borítója, mert az

is dukál hozzá:

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!