|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
tiwald
2007-02-23 14:40:04
|
4847
|
Szia Garfield!!
Szerintem sokan megnézték Csak nem akarnak össze-vissza dicséni.
Tényleg nagyon jó.És a stábnak is gratula(menegger,operatőr,világositó,ZENEI rendező,vágó stb.A szereplő válogatás profi.
Összegezve PROFI meló.És máskor is rakj fel filmeket.(amásik topic-ban fenyegetődztél) |
|
Előzmény:
 |
Garfield33
2007-02-21 21:29:11
|
4842
|
Mivel itt vizuálisan kiművelt (mondhatni: vájtszemű) búvártársak olvasgatnak, ezért félve bár, de a többség igénytelenségében reménykedve feltettem egy kis összefoglalót a Deadalus-túránkról. (Tudom, most majd megint megkapom, miért nem filmet csináltam, de majd annak is eljő az ideje - ha majd nekem is eljő az a megfelelő mennyiségű szabadidő).
http://www.stefi.hu/Cassio2006.wmv
Na meg a DVD borítója, mert az
is dukál hozzá:

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|