Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 13:37:38 2115

rendben! sok simi nekik!

most megyek el majd később leszek!

szia!

A hozzászólás:
Katus870512 Creative Commons License 2007-02-23 12:55:10 2114
:Dmért lenne baj???nem vagyok idős:))A cicáink bennt laknak és biztos szunyálnak,mint mindig:))
Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 12:51:51 2113

Szerit biztosan nem. Ő bennt lakik. Sajnos a többi cicát anyukám nem engedi meg hogy bennt legyenek. Nagyon jól vannak és pont amikor idesüt az ablakomba a nap itt szoktak napozni:)

A tieid hogy vannak? Bennt laknak a képről ítélve. Vagy nem?

nem baj hogy tegezlek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!