|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-02-23 13:37:38
|
2115
|
rendben! sok simi nekik!
most megyek el majd később leszek!
szia! |
|
A hozzászólás:
 |
Katus870512
2007-02-23 12:55:10
|
2114
|
| :Dmért lenne baj???nem vagyok idős:))A cicáink bennt laknak és biztos szunyálnak,mint mindig:)) |
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2007-02-23 12:51:51
|
2113
|
Szerit biztosan nem. Ő bennt lakik. Sajnos a többi cicát anyukám nem engedi meg hogy bennt legyenek. Nagyon jól vannak és pont amikor idesüt az ablakomba a nap itt szoktak napozni:)
A tieid hogy vannak? Bennt laknak a képről ítélve. Vagy nem?
nem baj hogy tegezlek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|