|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-02-23 12:51:51
|
2113
|
Szerit biztosan nem. Ő bennt lakik. Sajnos a többi cicát anyukám nem engedi meg hogy bennt legyenek. Nagyon jól vannak és pont amikor idesüt az ablakomba a nap itt szoktak napozni:)
A tieid hogy vannak? Bennt laknak a képről ítélve. Vagy nem?
nem baj hogy tegezlek? |
|
A hozzászólás:
 |
Katus870512
2007-02-23 12:48:02
|
2112
|
biztos így volt.. Egyébként,hogy vannak a cicáid?nem viseli meg őket ez az időjárás? |
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2007-02-23 12:46:38
|
2111
|
Én csak azt nem értem mért mentek el!!!!!!!!!!!!!!!!:)~*
egyszer nem jött ez, utána az.... szerintem:)
Ü.~* |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|