Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 12:51:51 2113

Szerit biztosan nem. Ő bennt lakik. Sajnos a többi cicát anyukám nem engedi meg hogy bennt legyenek. Nagyon jól vannak és pont amikor idesüt az ablakomba a nap itt szoktak napozni:)

A tieid hogy vannak? Bennt laknak a képről ítélve. Vagy nem?

nem baj hogy tegezlek?

A hozzászólás:
Katus870512 Creative Commons License 2007-02-23 12:48:02 2112
biztos így volt..
Egyébként,hogy vannak a cicáid?nem viseli meg őket ez az időjárás?
Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 12:46:38 2111

Én csak azt nem értem mért mentek el!!!!!!!!!!!!!!!!:)~*

egyszer nem jött ez, utána az.... szerintem:)

Ü.~*

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!