Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2007-02-23 12:48:02 2112
biztos így volt..
Egyébként,hogy vannak a cicáid?nem viseli meg őket ez az időjárás?
A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 12:46:38 2111

Én csak azt nem értem mért mentek el!!!!!!!!!!!!!!!!:)~*

egyszer nem jött ez, utána az.... szerintem:)

Ü.~*

Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2007-02-23 12:41:54 2110
Természetesen nagyon jó lenne, én máshol nem találtam perzsás fórumot.....sajnos!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!