Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 12:46:38 2111

Én csak azt nem értem mért mentek el!!!!!!!!!!!!!!!!:)~*

egyszer nem jött ez, utána az.... szerintem:)

Ü.~*

A hozzászólás:
Katus870512 Creative Commons License 2007-02-23 12:41:54 2110
Természetesen nagyon jó lenne, én máshol nem találtam perzsás fórumot.....sajnos!
Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 12:27:55 2109

Szia!

Lehet hogy tényleg felesleges lenne. csak egy ötlet volt. Jó lenne ha legalább páran visszajönnének erre a topikra:)~*

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!