|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-02-23 12:46:38
|
2111
|
Én csak azt nem értem mért mentek el!!!!!!!!!!!!!!!!:)~*
egyszer nem jött ez, utána az.... szerintem:)
Ü.~* |
|
A hozzászólás:
 |
Katus870512
2007-02-23 12:41:54
|
2110
|
| Természetesen nagyon jó lenne, én máshol nem találtam perzsás fórumot.....sajnos! |
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2007-02-23 12:27:55
|
2109
|
Szia!
Lehet hogy tényleg felesleges lenne. csak egy ötlet volt. Jó lenne ha legalább páran visszajönnének erre a topikra:)~* |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|