|
|
|
|
 |
Katus870512
2007-02-23 12:41:54
|
2110
|
| Természetesen nagyon jó lenne, én máshol nem találtam perzsás fórumot.....sajnos! |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2007-02-23 12:27:55
|
2109
|
Szia!
Lehet hogy tényleg felesleges lenne. csak egy ötlet volt. Jó lenne ha legalább páran visszajönnének erre a topikra:)~* |
|
Előzmény:
 |
Katus870512
2007-02-23 10:34:40
|
2108
|
Hát nem tudom, szerintem felsleges mert akik régen itt voltak , azok már tényleg nagyon régen írtak ide. Ők biztos nem fognak visszajönni. De akik nem olyan rég írtak ide azokat hátha figyelemmel kísérik a topicto és látva a fellángolást , visszajönnek ide :))) Szia! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|