Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2007-02-23 12:41:54 2110
Természetesen nagyon jó lenne, én máshol nem találtam perzsás fórumot.....sajnos!
A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 12:27:55 2109

Szia!

Lehet hogy tényleg felesleges lenne. csak egy ötlet volt. Jó lenne ha legalább páran visszajönnének erre a topikra:)~*

Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2007-02-23 10:34:40 2108
Hát nem tudom, szerintem felsleges mert akik régen itt voltak , azok már tényleg nagyon régen írtak ide. Ők biztos nem fognak visszajönni. De akik nem olyan rég írtak ide azokat hátha figyelemmel kísérik a topicto és látva a fellángolást , visszajönnek ide :)))
Szia!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!