|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2007-02-23 12:27:07
|
26
|
Tok korrekt a 190 nm, bar fugghetne bejelentettek szamatol is. Akinek ennel nagyobb van, jogosan tekintheto ma, Mo-on vagyonosnak! Az akkora haz fenntartasi koltsegeihez kepest az ado ha nem is elhanyagolhato, de nem tul sok, szoval ha a fenntartasra marad, akkor az adora is fog. Talan csak a nagyon nagycsaladosok (5+ gyerek) tiltakozhatnanak jogosan, de benne van hgoy kaphat ra tamogatast aki nagyon raszorulo.
|
|
Előzmény:
 |
Replay
2007-02-22 17:31:50
|
25
|
Sziasztok! Az ürömi honlapon fenn van a rendelet, az a lényege, hogy adómentes 190 hasznos m2-ig, ha állandóra van a tulaj bejelentve. Máshol is hoztak olyan rendeletet aglomerációban, hogy akkor kell fizetni ingatlanadót, ha nincsenek bejelentve állandóra, mert akkor nem folyik be utánuk adó, de a településnek azért igénybe veszik a dolgait.Itt a rendelet |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|