Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2007-02-23 10:34:40 2108
Hát nem tudom, szerintem felsleges mert akik régen itt voltak , azok már tényleg nagyon régen írtak ide. Ők biztos nem fognak visszajönni. De akik nem olyan rég írtak ide azokat hátha figyelemmel kísérik a topicto és látva a fellángolást , visszajönnek ide :)))
Szia!
A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 10:03:19 2107

Na még egy pillanatra! Ezt már leírom. Arra gondoltam hogy akinek meg van adva az e-mail címe küldhetné(n)k nekik egy mailt hogy nincs e kedvük visszajönni a topikra.

Vagy hülyeség? Nyugodtan monnd meg!

Na mostmár tényleg megyek! Szia!

Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2007-02-23 09:59:39 2106
Oké!:)Szia akkor majd késöbb:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!