|
|
|
|
 |
Katus870512
2007-02-23 10:34:40
|
2108
|
Hát nem tudom, szerintem felsleges mert akik régen itt voltak , azok már tényleg nagyon régen írtak ide. Ők biztos nem fognak visszajönni. De akik nem olyan rég írtak ide azokat hátha figyelemmel kísérik a topicto és látva a fellángolást , visszajönnek ide :))) Szia! |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2007-02-23 10:03:19
|
2107
|
Na még egy pillanatra! Ezt már leírom. Arra gondoltam hogy akinek meg van adva az e-mail címe küldhetné(n)k nekik egy mailt hogy nincs e kedvük visszajönni a topikra.
Vagy hülyeség? Nyugodtan monnd meg!
Na mostmár tényleg megyek! Szia! |
|
Előzmény:
 |
Katus870512
2007-02-23 09:59:39
|
2106
|
| Oké!:)Szia akkor majd késöbb:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|