Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 10:03:19 2107

Na még egy pillanatra! Ezt már leírom. Arra gondoltam hogy akinek meg van adva az e-mail címe küldhetné(n)k nekik egy mailt hogy nincs e kedvük visszajönni a topikra.

Vagy hülyeség? Nyugodtan monnd meg!

Na mostmár tényleg megyek! Szia!

A hozzászólás:
Katus870512 Creative Commons License 2007-02-23 09:59:39 2106
Oké!:)Szia akkor majd késöbb:)
Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 09:56:45 2105

Na most tényleg lépek majd kereslek!

legfeljebb írogatok és esetleg később válaszolsz:) én mostmár fogok ide járni hátha visszajönnek még:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!