|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-02-23 10:03:19
|
2107
|
Na még egy pillanatra! Ezt már leírom. Arra gondoltam hogy akinek meg van adva az e-mail címe küldhetné(n)k nekik egy mailt hogy nincs e kedvük visszajönni a topikra.
Vagy hülyeség? Nyugodtan monnd meg!
Na mostmár tényleg megyek! Szia! |
|
A hozzászólás:
 |
Katus870512
2007-02-23 09:59:39
|
2106
|
| Oké!:)Szia akkor majd késöbb:) |
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2007-02-23 09:56:45
|
2105
|
Na most tényleg lépek majd kereslek!
legfeljebb írogatok és esetleg később válaszolsz:) én mostmár fogok ide járni hátha visszajönnek még:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|