Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2007-02-23 09:59:39 2106
Oké!:)Szia akkor majd késöbb:)
A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 09:56:45 2105

Na most tényleg lépek majd kereslek!

legfeljebb írogatok és esetleg később válaszolsz:) én mostmár fogok ide járni hátha visszajönnek még:)

Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2007-02-23 09:54:02 2103
Hát igen sajnos eléggé kihalt lett ez a topic, fogalmam sincs , hogy miért. Egy darabig probáltuk életben tartani Debutanteval dehát ő meg folyton melózik , vagyis olyan a munkahelye ahonann nem nagyon tud netezni, így hát itt maradtam utolsó "mohikánnak" :D . Okés , remélem még itt leszek :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!