Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 09:56:45 2105

Na most tényleg lépek majd kereslek!

legfeljebb írogatok és esetleg később válaszolsz:) én mostmár fogok ide járni hátha visszajönnek még:)

A hozzászólás:
Katus870512 Creative Commons License 2007-02-23 09:54:02 2103
Hát igen sajnos eléggé kihalt lett ez a topic, fogalmam sincs , hogy miért. Egy darabig probáltuk életben tartani Debutanteval dehát ő meg folyton melózik , vagyis olyan a munkahelye ahonann nem nagyon tud netezni, így hát itt maradtam utolsó "mohikánnak" :D . Okés , remélem még itt leszek :)
Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 09:49:52 2095

Na én most egy kicsit elmegyek. De jó lenne ha újra sokan lennének ezen a topikon:) direkt kerestem egy perzsásat és tessék. Csak te vagy itt. :( de veled legalább tudok beszélni:)Ü

Sok sok simi a cicáknak! /majd később jövök./

Ü.!:))))))((((((:~*

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!