|
|
|
|
 |
Katus870512
2007-02-23 09:54:02
|
2103
|
| Hát igen sajnos eléggé kihalt lett ez a topic, fogalmam sincs , hogy miért. Egy darabig probáltuk életben tartani Debutanteval dehát ő meg folyton melózik , vagyis olyan a munkahelye ahonann nem nagyon tud netezni, így hát itt maradtam utolsó "mohikánnak" :D . Okés , remélem még itt leszek :) |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2007-02-23 09:49:52
|
2095
|
Na én most egy kicsit elmegyek. De jó lenne ha újra sokan lennének ezen a topikon:) direkt kerestem egy perzsásat és tessék. Csak te vagy itt. :( de veled legalább tudok beszélni:)Ü
Sok sok simi a cicáknak! /majd később jövök./
Ü.!:))))))((((((:~* |
|
Előzmény:
 |
Katus870512
2007-02-23 09:01:14
|
2087
|
| Dehogy nem!!!!!Én itt vagyok ha gondolod:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|