Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2007-02-23 09:54:02 2103
Hát igen sajnos eléggé kihalt lett ez a topic, fogalmam sincs , hogy miért. Egy darabig probáltuk életben tartani Debutanteval dehát ő meg folyton melózik , vagyis olyan a munkahelye ahonann nem nagyon tud netezni, így hát itt maradtam utolsó "mohikánnak" :D . Okés , remélem még itt leszek :)
A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 09:49:52 2095

Na én most egy kicsit elmegyek. De jó lenne ha újra sokan lennének ezen a topikon:) direkt kerestem egy perzsásat és tessék. Csak te vagy itt. :( de veled legalább tudok beszélni:)Ü

Sok sok simi a cicáknak! /majd később jövök./

Ü.!:))))))((((((:~*

Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2007-02-23 09:01:14 2087
Dehogy nem!!!!!Én itt vagyok ha gondolod:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!