|
|
|
|
 |
Katus870512
2007-02-23 09:47:01
|
2092
|
| Szépek!:)Nagyon jó a kaparófás kép:))) |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2007-02-23 09:40:47
|
2091
|
Még 2-ről van a másik 2-ről nincs:)
ez nyári kép:)~*
kár hogy mindig olyankor jövök új topikba mikor alig van már élet:)
szerintem Szeri inkább perzsa mert volt egy félperzsám is és annak rövidebb volt a szőre:)  |
|
Előzmény:
 |
Katus870512
2007-02-23 09:35:07
|
2090
|
Nincs képed róluk?Nekem 2 perzsám és egy fogalmam sincs,hogy milyen keverék cica aki irigy mindenkire és jó hosszú a szőre:)))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|