Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2007-02-23 09:47:01 2092
Szépek!:)Nagyon jó a kaparófás kép:)))
A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 09:40:47 2091

Még 2-ről van a másik 2-ről nincs:)

ez nyári kép:)~*

kár hogy mindig olyankor jövök új topikba mikor alig van már élet:)

szerintem Szeri inkább perzsa mert volt egy félperzsám is és annak rövidebb volt a szőre:)

Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2007-02-23 09:35:07 2090
Nincs képed róluk?Nekem 2 perzsám és egy fogalmam sincs,hogy milyen keverék cica aki irigy mindenkire és jó hosszú a szőre:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!