Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 09:40:47 2091

Még 2-ről van a másik 2-ről nincs:)

ez nyári kép:)~*

kár hogy mindig olyankor jövök új topikba mikor alig van már élet:)

szerintem Szeri inkább perzsa mert volt egy félperzsám is és annak rövidebb volt a szőre:)

A hozzászólás:
Katus870512 Creative Commons License 2007-02-23 09:35:07 2090
Nincs képed róluk?Nekem 2 perzsám és egy fogalmam sincs,hogy milyen keverék cica aki irigy mindenkire és jó hosszú a szőre:)))
Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 09:27:41 2088

De örülök! csak mert régi 2006-os dátum volt.

Nekem van egy félperzsa cicám. Meg még 4 házicicám.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!