Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2007-02-23 17:49:13 2646

F*sza gép. De ha nyerek a lottón, max Roboter kap olyat (ha már gépet ígértem neki) :)))

Nekem jó lesz a Fuji S5 Pro mindenféle nikkor nyalánkságokkal az E1 mellé ;)

vlevi Creative Commons License 2007-02-23 10:51:36 2644
Mármint 1D Mk III ?
A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2007-02-23 09:11:23 2643
Mit szóltok az új Canonhoz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!