Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 09:49:52 2095

Na én most egy kicsit elmegyek. De jó lenne ha újra sokan lennének ezen a topikon:) direkt kerestem egy perzsásat és tessék. Csak te vagy itt. :( de veled legalább tudok beszélni:)Ü

Sok sok simi a cicáknak! /majd később jövök./

Ü.!:))))))((((((:~*

Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 09:27:41 2088

De örülök! csak mert régi 2006-os dátum volt.

Nekem van egy félperzsa cicám. Meg még 4 házicicám.

A hozzászólás:
Katus870512 Creative Commons License 2007-02-23 09:01:14 2087
Dehogy nem!!!!!Én itt vagyok ha gondolod:)
Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-02-23 08:51:57 2086
Ide már nem jár senki??????? de kár!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!