|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-02-23 09:49:52
|
2095
|
Na én most egy kicsit elmegyek. De jó lenne ha újra sokan lennének ezen a topikon:) direkt kerestem egy perzsásat és tessék. Csak te vagy itt. :( de veled legalább tudok beszélni:)Ü
Sok sok simi a cicáknak! /majd később jövök./
Ü.!:))))))((((((:~* |
|
 |
Pici gazdi
2007-02-23 09:27:41
|
2088
|
De örülök! csak mert régi 2006-os dátum volt.
Nekem van egy félperzsa cicám. Meg még 4 házicicám. |
|
A hozzászólás:
 |
Katus870512
2007-02-23 09:01:14
|
2087
|
| Dehogy nem!!!!!Én itt vagyok ha gondolod:) |
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2007-02-23 08:51:57
|
2086
|
| Ide már nem jár senki??????? de kár! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|