Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Garfield33 Creative Commons License 2007-02-21 11:02:35 4841

Nofene, akkor mégsem a GUM-ban markecoltatok?

 

Szóval büszkék vagyunk rátok, fiuk, gratula!

Előzmény:
Analóg Creative Commons License 2007-02-19 10:47:40 4814
Én elkerülöm a krásznájá plóságy környékét is, miután Pixmániás barátunkat meglopták ott, rendőri segédlettel. Csak Mercatoris kollega volt kinnt. A link:
http://english.mosfest.ru/cgi-bin/show_news.pl?option=ShowFullNews&id=36&lang=eng)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!