Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2007-02-24 08:40:25 2651
Milyen az a Nikkormat? Milyen a tipusa? Próbáltad már? Az többi obidat tudod használni vele (valami átalakítóval)?
Bobby75 Creative Commons License 2007-02-19 22:57:33 2638
Köszi! Már megvan, csak érte kell menni. Ennyi maradt rám Roboter hagyatékából...:( Pedig mi mindene volt... Pff.. Csak pont most nincs pénzem..:(
A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2007-02-19 22:12:13 2637

Gratulálunk! És szurkolunk, hogy minél hamarabb meglegyen!

 

Én meg közben beszereztem egy kb. 30 éves, de jó állapotban lévő filmes Nikkormat-ot. Volt hozzá egy 55mm-es, f/3.5-ös (1/1-es leképezést tudó) makro objektív is, de azt egy picit át kell alakítani, hogy a D200-on működjön.

Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2007-02-19 13:03:46 2635
Jéééééé...... Elfogadja a hozzászólásomat! :) Ez az én napom!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!