Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2007-02-19 22:12:13 2637

Gratulálunk! És szurkolunk, hogy minél hamarabb meglegyen!

 

Én meg közben beszereztem egy kb. 30 éves, de jó állapotban lévő filmes Nikkormat-ot. Volt hozzá egy 55mm-es, f/3.5-ös (1/1-es leképezést tudó) makro objektív is, de azt egy picit át kell alakítani, hogy a D200-on működjön.

A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2007-02-19 13:03:46 2635
Jéééééé...... Elfogadja a hozzászólásomat! :) Ez az én napom!
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2007-02-19 13:02:53 2634
Sajnos a 11-22 nem lehetett az enyém...:( Viszont hamarosan lesz egy 14-54-em! :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!