|
|
|
|
 |
toth-abri
2007-02-19 22:12:13
|
2637
|
Gratulálunk! És szurkolunk, hogy minél hamarabb meglegyen!
Én meg közben beszereztem egy kb. 30 éves, de jó állapotban lévő filmes Nikkormat-ot. Volt hozzá egy 55mm-es, f/3.5-ös (1/1-es leképezést tudó) makro objektív is, de azt egy picit át kell alakítani, hogy a D200-on működjön. |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2007-02-19 13:03:46
|
2635
|
| Jéééééé...... Elfogadja a hozzászólásomat! :) Ez az én napom! |
|
Előzmény:
 |
Bobby75
2007-02-19 13:02:53
|
2634
|
| Sajnos a 11-22 nem lehetett az enyém...:( Viszont hamarosan lesz egy 14-54-em! :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|