Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mercatoris2 Creative Commons License 2007-02-19 12:00:21 4816
Én biza sétáltam egyet a téren... Bár a mínusz 11-15 fok azért nem bátorított túl sok sétára:-) Mindenesetre a fesztivál nagyon jó volt, főleg, amikor az eredményhirdetésen rögtön Analóg kollega neve tűnt fel a portfólió kategória győzteseként... A többi már csak a hab volt a tortán, meg a standarszki vodka üvegén:-)
Előzmény:
Analóg Creative Commons License 2007-02-19 10:47:40 4814
Én elkerülöm a krásznájá plóságy környékét is, miután Pixmániás barátunkat meglopták ott, rendőri segédlettel. Csak Mercatoris kollega volt kinnt. A link:
http://english.mosfest.ru/cgi-bin/show_news.pl?option=ShowFullNews&id=36&lang=eng)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!