Keresés

Részletes keresés

SztiRobi Creative Commons License 2007-02-16 21:53:24 585

Nem, de irányadonak jo. Amugy egyik DFM ennek volt szentelve, ott lehet több okosság van. Majd rákeresek, ha lessz idö. Most HOFI!

 

A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2007-02-16 21:30:06 584
Azé az nem ugyanaz...
Előzmény:
SztiRobi Creative Commons License 2007-02-16 21:12:58 583

Hümm, infrafilmre lötted?

Egyszerü: Keresel egy dslr tulaj komát, napsütésben megnézitek szürövel, nélküle az értékeket, és meg is van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!