|
|
|
|
 |
madgie
2007-02-16 21:30:06
|
584
|
| Azé az nem ugyanaz... |
|
A hozzászólás:
 |
SztiRobi
2007-02-16 21:12:58
|
583
|
Hümm, infrafilmre lötted?
Egyszerü: Keresel egy dslr tulaj komát, napsütésben megnézitek szürövel, nélküle az értékeket, és meg is van. |
|
Előzmény:
 |
Neofander
2007-02-13 23:02:23
|
582
|
| Csak annyi segítséget szeretnék kérni, hogy az inraszűrő kb. hány blendét vesz le? Egy Cokin infraszűrőm van, de sehol nincs vele kapcsoltaban feltüntetve ezzel kapcsolatos adat, és már egy féltekercset ellőttem vele, de többet nem szeretnék, mert eddig nem jártam jó eredménnyel. Előre is kösz... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|