Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Divers Creative Commons License 2007-02-16 18:51:03 4807

:)

Igen ! A gép már megvan, de még csak most jön a pénzkiadás java !

Tok, vaku, vakukar, objektívek ! Aztán majd meglátjuk ! :)

 

Előzmény:
BuNnY Creative Commons License 2007-02-16 14:04:43 4804
Akkor irány a D80-asok boldog világa?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!