|
|
|
|
 |
toth-abri
2007-02-16 21:28:17
|
2633
|
| Gratulálunk Bócsi Krisztiánnak! Reméljük egyszer szerény klubbunk tagjaként üdvözölhetjük! :-) |
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2007-02-16 15:54:07
|
2632
|
Bócsi Krisztián mátészalkai fotóriporter újabb rangos elismerésben részesült.
A XXV. Magyar Sajtófotó pályázaton 2. helyezést ért el művészet sorozat katgóriában a Magyar Mozdulatművészeti Társulat Káin és Ábel c. előadásáról készített képsorozatával.
Nyertes fotói a többi díjazott képel együtt március 22-től egy hónapon át láthatóak Budapesten a Nemzeti Múzeumban.
(forrás: szon.hu - Magyar László)
Nem csak főváros van :-) Hurrá! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|