Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
eke Creative Commons License 2007-02-15 17:33:04 4797
nem találtam japántot az aláírók között, talán ha japán fórumra is feldobná valaki...
Előzmény:
Orsa75 Creative Commons License 2007-02-15 14:43:55 4796

Megdöbbentő...

És még mi valljuk magunkat magasabb inteligenciájúnak?

Ilyenkor legszívesebben letagadnám, hogy én is az emberi fajhoz tartozom.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!