|
|
|
|
 |
kisszszoros
2007-02-20 09:49:05
|
586
|
Infra szűrő? Milyen? Infra cut vagy infra pass?
Az infra cut gyakorlatilag kizárja az infrát a kamerából. Az infra pass a megadott hullámhossznál 50% -ot enged át, és ha jó a karakterisztikája, kicsit hosszabbak esetén az átengedés közel 100% azaz az infra tartományban nem romlik a fényerő. |
|
 |
SztiRobi
2007-02-16 21:12:58
|
583
|
Hümm, infrafilmre lötted?
Egyszerü: Keresel egy dslr tulaj komát, napsütésben megnézitek szürövel, nélküle az értékeket, és meg is van. |
|
A hozzászólás:
 |
Neofander
2007-02-13 23:02:23
|
582
|
| Csak annyi segítséget szeretnék kérni, hogy az inraszűrő kb. hány blendét vesz le? Egy Cokin infraszűrőm van, de sehol nincs vele kapcsoltaban feltüntetve ezzel kapcsolatos adat, és már egy féltekercset ellőttem vele, de többet nem szeretnék, mert eddig nem jártam jó eredménnyel. Előre is kösz... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|