Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2007-02-12 20:26:20 1616
Ez a hirdető tisztességesen megadatta a kicsiknek az oltásait és még igy se kér annyit, mint ez a lenti simi nevü lelketlen tahó :

34.) 14hetes fekete rajzos törpe pincserek vagyunk és keresük az uj gazdijainkat! Már háromszor belettünk oltva! Mint a fényképen látod a fülünk magától áll, a farkunk pedig vágva van. Nagyon szeretnénk egy társat találni akinek lehet osztani a sok puszikat. Jelentkezz nálunk, velünk nem lesznek többé unalmas napjaid! Tel. 0620/2214476


--------------------------------------------------------------------------------
Hely: Pest megye Feladás dátuma: 2007-02-11
Feladó neve (üzenet küldés): Nincs név megadva Lejárat dátuma: 2007-02-18

Telefon: 0620/2214476
Ár: 22.000
Apróhirdetés adminisztrációja
Apróhirdetés azonosítója:5859889
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2007-02-12 20:23:19 1615
Na ez a jóember meg 3x féregteleniti ( elhiszem vagy nem hiszem, dehát annak a költsége párszát forint ) de 1x SEM oltatja be, nem is irja mennyi idős. Érdekelne mi a lóf@sz kerül ezen a kiskutyán 30 ezerbe ? Én most tervezem a nemrég született kiskutyáink közül az egyiket kedves kutyás ismerősünknek adni, hát 2x oltás, törzskönyv, chip + a fedeztetés árát kérem érte, mert ezek közvetenül kapcsolodnak a kicsihez , de ezekkel együtt is csak kb 25 ezer. Erre a kiskutyára mi a rákot költöttek? Még azt a k.. 4000 forintos oltást se adták meg neki, hogy ne pusztuljon el parvoban :-((((



16.) Aranyos, játékos, különleges shih- tu kan kiskutya kedvencnek, oltási könyvvel, 3xféregtelenitve eladó.


--------------------------------------------------------------------------------
Hely: Pest megye Feladás dátuma: 2007-02-12
Feladó neve (üzenet küldés): Simi Lejárat dátuma: 2007-02-15

Telefon: 06/30-372-43-58
Ár: 30.000
Apróhirdetés adminisztrációja

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!