|
|
|
|
 |
neverhood
2007-02-12 14:01:55
|
887
|
| Aha, ezeken a képeken már sokkal jobban látszik! ((= |
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2007-02-12 13:46:12
|
886
|
Szerintem nem kicsi Panni, sőt inkább egy dagadt disznó:)
Márti sokkal vékonyabb, kecsesebb.
  
|
|
Előzmény:
 |
neverhood
2007-02-12 11:50:51
|
885
|
Húúú!
BoRóka Gyönyörű szép nagy lett! (= Igazi hölgy lett belőle (=
Panni is nagyon szép, bár nekem kicsinek tűnik (attol függetlenül, hogy ő is lányzó (= )
Meg feltűnt egy kutyulit is, bár belőle sok nem látszodott, csak egy fekete folt =P |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|