Keresés

Részletes keresés

amarok0 Creative Commons License 2007-02-12 17:45:49 888
Jajj de gyönyörű, igazi felnőtt róka! Köszönöm!!! Ma egész nap ügyintéztem, és nem volt az én napom, de most boldog vagyok! Panni meg tényleg telt egy kicsit a menyétfélék kecses karcsúságához képest...:))
neverhood Creative Commons License 2007-02-12 11:50:51 885

Húúú!

 

BoRóka Gyönyörű szép nagy lett! (= Igazi hölgy lett belőle (=

Panni is nagyon szép, bár nekem kicsinek tűnik (attol függetlenül, hogy ő is lányzó (= )

 

Meg feltűnt egy kutyulit is, bár belőle sok nem látszodott, csak egy fekete folt =P

A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2007-02-12 11:20:05 884

 

amarok többszöri kérésére Boróka hírek:)

Boróka jól van, idegenektől továbbra is fél, úgyhogy nagyon nyugton kellett  maradnom, hogy ne rohanjon fel a csillár tetejére:)

 

Panni nyest nem fél túlzottan, nagyon szép, szebb mint Márti.

Pannit megkínáltam mazsolával, megszagolta, nem vette el a kezemből, én úgy láttam rajta, hogy elgondolkodott rajta, vajon milyen lehet a mazsolás újperc nyersen fogyasztva:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!