|
|
|
|
 |
amarok0
2007-02-12 17:45:49
|
888
|
| Jajj de gyönyörű, igazi felnőtt róka! Köszönöm!!!
Ma egész nap ügyintéztem, és nem volt az én napom, de most boldog vagyok! Panni meg tényleg telt egy kicsit a menyétfélék kecses karcsúságához képest...:))
|
|
 |
neverhood
2007-02-12 11:50:51
|
885
|
Húúú!
BoRóka Gyönyörű szép nagy lett! (= Igazi hölgy lett belőle (=
Panni is nagyon szép, bár nekem kicsinek tűnik (attol függetlenül, hogy ő is lányzó (= )
Meg feltűnt egy kutyulit is, bár belőle sok nem látszodott, csak egy fekete folt =P |
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2007-02-12 11:20:05
|
884
|
amarok többszöri kérésére Boróka hírek:)
Boróka jól van, idegenektől továbbra is fél, úgyhogy nagyon nyugton kellett maradnom, hogy ne rohanjon fel a csillár tetejére:)
Panni nyest nem fél túlzottan, nagyon szép, szebb mint Márti.
Pannit megkínáltam mazsolával, megszagolta, nem vette el a kezemből, én úgy láttam rajta, hogy elgondolkodott rajta, vajon milyen lehet a mazsolás újperc nyersen fogyasztva:)
       
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|