Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007-02-11 20:50:22 4790

Majd kitalálunk valamit.

 

:)))

 

De voltak fent már valami tesztképek, gyorsan le is szedték.

Finoman fogalmazva, sz@rok voltak.

Mondjuk, sok csodát nem kell várni.

8080-ashoz képest kisebb CCD, mega-ultra-hiper-super zúm.

Mindezt 120ezer forint körüli bolti áron.

Hát nem is tudom.

 

 

Előzmény:
Kékbálna Creative Commons License 2007-02-11 19:10:28 4789

Hali Speibl!

Na akkor lehet egy pár napra kapni egy próba példányt? :)))))

 

Lécci. :))

 

Kékbálna

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!