Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Dr. Zook Creative Commons License 2007-02-11 18:25:37 4788
Es ne feledjuk az aldast oszto flexet!!! sem :)

zook
Előzmény:
Garfield33 Creative Commons License 2007-02-11 18:15:51 4787

Miért? Csak gáncsoskodsz itt?  :-)

Egy satu meg egy reszelő, oszt megy a dolog. Persze, jó nagy recéje legyen.... 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!