|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Raha
2007-02-11 09:20:05
|
4784
|
De, sajnos így történt. Két hét és egyetlen fotót sem készítettem víz alatt. Sajnos még mindig komoly cucc nélkül létezem... Harlequin? Az volt! Álítólag a Seraya merülőhelyen annyi van hogy nem lehet elvéteni, na nekem ott nem sikerült látni. De a Drop Off-on igen, ketten éppen cipeltek egy levágott csillag lábat :-)
Volt közönséges csikóhal, sárga pigmy csikóhal, cápák komoly mennyiségben, békahalak (fehér, sárga, fekete), levélhalak, meg a sok ismerős apróság amiket már láttam nagyon sokszor :-) |
|
Előzmény:
 |
Garfield33
2007-02-10 20:23:05
|
4782
|
Csak nem azt akarod mondani, hogy kint voltál 2 hetet és nem csináltál egy fényképet sem????
Akkor legalább pár szóban mesélj róla. Ha nem itt, akkor a búvár topicon.
Még olyan sok az a 19 nap, amíg mi is indulunk... :-)
U.i.: láttál Harlequint? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|