Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2007-02-11 09:20:05 4784
De, sajnos így történt. Két hét és egyetlen fotót sem készítettem víz alatt.
Sajnos még mindig komoly cucc nélkül létezem...
Harlequin? Az volt! Álítólag a Seraya merülőhelyen annyi van hogy nem lehet elvéteni, na nekem ott nem sikerült látni. De a Drop Off-on igen, ketten éppen cipeltek egy levágott csillag lábat :-)

Volt közönséges csikóhal, sárga pigmy csikóhal, cápák komoly mennyiségben, békahalak (fehér, sárga, fekete), levélhalak, meg a sok ismerős apróság amiket már láttam nagyon sokszor :-)
Előzmény:
Garfield33 Creative Commons License 2007-02-10 20:23:05 4782

Csak nem azt akarod mondani, hogy kint voltál 2 hetet és nem csináltál egy fényképet sem????

Akkor legalább pár szóban mesélj róla. Ha nem itt, akkor a búvár topicon.

Még olyan sok az a 19 nap, amíg mi is indulunk...  :-)

 

U.i.: láttál Harlequint?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!