Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mud Creative Commons License 2007-02-10 09:32:36 4778

Na igen. Erre a topikra gondoltam, csak felresikerult...

Hali,

ha valaki ismeri ezt a gepet, megkoszonnek minden infot vele kapcsolatban.

http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller/home?O=5236&A=details&Q=&sku=379704&is=REG&addedTroughType=categoryNavigation

En mondjuk csak sznorkelezes kozben hasznalnam, mert meruleshez mar rendes vaku szerko illik es tapasztalataim szerint csak szintkozelben van eleg feny.

Előzmény:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007-02-09 22:04:10 4777

Ez meg van?

 

http://www.hups.org/photocon.htm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!