|
|
|
|
 |
Jaspis
2007-02-17 21:16:07
|
889
|
| Hol lehet a filmet megnézni? Keresgéltem, de csak a filmszemlés bemutatót találtam a neten. :( Pedig nagyon kíváncsi lennék rá! |
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2007-02-09 11:51:11
|
883
|
Ezt az e-mailt kaptam:
Kedves Budapesti vadon Fun Club tagok:)
Ezúton is szeretném veletek megosztani az örömhíret. A Budapesti vadon a 38. Magyar Filmszemle díjazott alkotása lett. A Stáb nevében szeretném megköszönni az odaadó munkátokat.
Üdvözlettel: TZSM
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|