Keresés

Részletes keresés

Jaspis Creative Commons License 2007-02-17 21:16:07 889
Hol lehet a filmet megnézni? Keresgéltem, de csak a filmszemlés bemutatót találtam a neten. :( Pedig nagyon kíváncsi lennék rá!
A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2007-02-09 11:51:11 883

Ezt az e-mailt kaptam:

 

 

Kedves Budapesti vadon Fun Club tagok:)

Ezúton is szeretném veletek megosztani az örömhíret. A
Budapesti vadon a 38.
Magyar Filmszemle díjazott alkotása lett. A Stáb nevében
szeretném
megköszönni az odaadó munkátokat.

Üdvözlettel:
TZSM

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!