Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
BuNnY Creative Commons License 2007-02-09 11:31:04 4776
lez az márc vége is, oly mo. szerint, viszont akkor igértek (!) tesztgépet. Persze igérni lehet sokmindent. E330-at is pl :)
Előzmény:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007-02-09 11:24:53 4774

Jaja ennek drágább lesz a tokja.

Szép nagy darab.

 

:)))

 

Nagyon még nem kell kapnodnod, a gép csak feb. vége felé lesz.

Tok, meg ki tudja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!